Kõrvalmenüü ja filtrid

MAKSEVIISID

PANGALINK
Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbanki ja SEB panga klientidele. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. AS Kiviõli Kaubahoov e-poe ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte. Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult.
 
ETTEMAKSU ARVE
Parim lahendus neile klientidele, kes kasutavad internetipangas koodikaarte ning kelle päevane makselimiit on seetõttu piiratud. Kui valite selle makseviisi, siis saadame Teile pärast tellimuse kinnitamist e-postiga ettemaksu arve. Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 3 tööpäeva ning seda võite tasuda ühekorraga või mitmes osas. Kui arve kogusumma on laekunud AS Kiviõli Kaubahoov kontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile. Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 3 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu arve tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada oma tellimuse number - see kiirendab ja lihtsustab oluliselt Teie tellimuse täitmist. Tähelepanu! Ettemaksu arve ei ole aluseks pretensioonide esitamiseks või garantiitööde teostamiseks. Selleks on Teil vaja arvet, mille saate koos kaubaga tellimuse üleandmisel.
 
JÄRELMAKS
Järelmaksuga tasumise võimalus teeb suuremad ostud taskukohaseks. Järelmaksuga ostmiseks peab ostukorvi summa olema minimaalselt 100 eurot. Kuni 3-aastane maksetähtaeg annab võimaluse leida endale sobiv kuumakse. Kui soovite maksta oma tellimuse eest järelmaksuga, siis palun valige välja soovitud tooted ja täitke KAUBAHOOV järelmaksu taotlus. 
 
MAKSA HILJEM! 0 lisatasu
BuyPlan on uus makseteenus, millega saad oma ostud teha kohe ja tasuda nende eest hiljem. Sina valid, kas maksad tagasi 30 päeva pärast või jagad ostusumma kolmeks võrdseks osaks! Seda kõike ilma ühegi lisatasuta, lihtsalt maksad hiljem! BuyPlani makseteenus on kiire, lihtne ja turvaline! Kontrolli oma ostulimiiti: app.buyplan.ee. BuyPlaniga saab tasuda meie füüsilistes kauplustes. 
Tagasi